מקום ראשון בחיפוש בגוגל

כי מי לא רוצה להיות במקום הראשון?

זה מתחיל בתחרויות ריצה בגן ובבית הספר, נמשך למסעות בצבא, לציונים באוניברסיטה, להישגים בקריירה ולמעשה מלווה אותנו בכל חיינו. כשזה נוגע לאתר של העסק שלנו, למקום הראשון יש משמעות נוספת מעבר ליוקרה, לתהילה ולכבוד. אתר שיגיע למקום הראשון בגוגל ייהנה מתנועת גולשים רבה במיוחד ומשם גם לרווחים גדולים ולחיזוק מעמד המותג שהוא מייצג. בשורות הבאות נסקור דרכים שיעזרו לאתר שלכם להגיע גבוה ככל האפשר בתוצאות החיפוש בגוגל. אם תקפידו ליישם אותן תוכלו לראות תוצאות משמעותיות לרווחת העסק שלכם.

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים הוא כינוי לשלל פעולות שנעשות כדי לקדם את האתר שלכם במטרה לנסות הביא אותו כמה שיותר גבוה. זה מתחיל בניתוח מילות מפתח שרלוונטיות לתחום בו אתם עוסקים ומיפוי הביטויים המדויקים עבור האתר שלכם. לאחר מכן יש צורך בכתיבת תוכן איכותי שישמש לקידום האתר שלכם בגוגל. התוכן הוא בין הדברים החשובים ביותר במלאכת הקידום והאופן בו הוא ייכתב וייראה באתר ישפיע באופן ישיר על מיקומכם בתוצאות החיפוש. הקפידו לדאוג שהאתר שלכם יכיל תוכן שיווקי מעניין, יצירתי ומגוון וכן שיתעדכן בתדירות גבוהה ומספקת.

אופטימיזציה לאתרים

אחרי (או במקביל) לטיפול בתוכן יש לדאוג לאופטימיזציה של האתר. הכוונה היא לפעולות שיש לבצע כדי לשפר את האתר: מבחינת התוכן שלו, מהירות הטעינה והגלישה בו, הקוד והמבנה הכללי שלו, טיפול בשגיאות ועוד. אופטימיזציה לאתר אינה דבר חד פעמי ויש לשוב ולבצע אותה כל הזמן כדי להביא את האתר למצב האופטימלי לקידום. כך תוכלו לשפר ולייעל את האתר באופן שוטף שיתרום לטיפוס שלו במנועי החיפוש.

אתר רספונסיבי והשפעתו על הקידום

למרות שכיום כמעט ולא ניתן למצוא אתרים שאינם רספונסיביים, חשוב לדבר גם על זה בהקשר של קידום אתרים. כשאנחנו אומרים אתר רספונסיבי אנחנו למעשה מתכוונים לאתר שמותאם לגלישה בנייד. אחוז גבוה ביותר של הגולשים באתרים עושים זאת ממכשירים ניידים ולכן החשיבות היא מכרעת. רספונסיביות תתבטא בעיצוב מותאם, מבנה נכון וקריא, טקסטים ותמונות שאינם חתוכים, מהירות ראויה כאשר המטרה שלנו תהיה ליצור אתר שאפשר לגלוש בו בנוחות מקסימלית גם דרך הסלולאר. מעבר לכך שזה מטיב עם הגולשים שלנו, זה מסייע גם למשימת הקידום ונתפס טוב יותר על-ידי גוגל שמחליט איזה אתר יופיע ראשון בתוצאות החיפוש.