ייעוץ לקידום אתרים

תהליך קידום אתר טוב בגוגל מורכב מהיבטים טכניים ומהיבטים של תוכן

האתר שלכם הוא נכס גדול במיוחד ואנחנו בטוחים שאתם מבינים ומעריכים את זה. כנראה שהשקעתם בו משאבים רבים כדי שהוא ייראה כמו שהוא נראה וכדי שהוא ישקף את הערכים והמטרות של העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. אבל מה לגבי קידום האתר? האם אתם מרוצים מהמקדם הנוכחי שלכם? האם בכלל השקעתם מאמצים בקידום? אתם מרגישים שאתם יכולים להוציא מהאתר שלכם יותר? נשמח לעזור לכם לבדוק את העניין. הניסיון שצברנו בעבודת קידום אתרים מאפשרת לנו לספק ייעוץ ראשוני כדי לבחון את מצב האתר שלכם. אין מה לפחד מדעה נוספת. הרי גרוע? נתקן ביחד את מה שפחות עובד ונצעד קדימה באופן יעיל ונכון יותר.

יועץ לבדיקת קידום האתר

אם אתם מרגישים שאתם משקיעים כספים ומאמצים רבים בקידום האתר שלכם אבל הדברים לא זזים, ייתכן ושיטת הקידום אינה עובדת. לצערנו בשוק פועלות לא מעט חברות קידום לא מקצועיות שמשקיעות מאמצים מיותרים בשיטות מיושנות שכבר אינן עובדות בעידן הנוכחי. במקרה שכזה אל תבזבזו זמן נוסף ופנו לייעוץ ממקדם אחר כדי שיבחן את המצב. לפעמים חוות דעת נוספת תאיר את הדברים באור אחר ותגרום לדברים להתחיל לעבוד.

ייעוץ לקידום לאתרים חדשים

המשימה של קידום אתר חדש "מאפס" היא משימה מורכבת ומאתגרת. תחשבו שגוגל למעשה לא יודע כלום על האתר הזה ואתם צריכים לעשות את מרב המאמצים כדי שהוא יתקדם כמה שיותר גבוה וכמה שיותר מהר. כשבונים אתר חדש מומלץ לקחת בחשבון שאותו אתר יהיה מיועד גם לקידום ולהשקיע מחשבה בבנייה שתשרת את מטרות הקידום. יועצי קידום אתרים יוכלו לסייע לכם במשימה הזו ויתנו לכם את הדגשים הרלוונטים שיעזרו בקידום. במקרה הזה יש לקחת בחשבון את מבנה האתר, התוכן שיהיה כתוב בו, חווית המשתמש, אפיון ופרמטרים נוספים שישפיעו באופן ישיר על קידומו במנועי החיפוש.

בדיקת אתר לקידום

יועצי קידום אתרים הם כמו רופאים שבאים והופכים כל פינה כדי למצוא את הבעיות שמפריעות לאתר להתקדם. בדיוק כמו שרופא יעשה את כל הבדיקות הדרושות כדי למצוא את גורם הסבל, כך גם אנחנו נפעל כדי למצוא מה מעכב את האתר ומפריע לו. נבחן אם יש שגיאות באתר, נבדוק את המיקומים שלו ושל המתחרים שלו, נבדוק את הביטויים שבהם הוא מקודם והאם הם בכלל רלוונטיים לתחום ונבצע בדיקות נוספות במערכות המתקדמות שברשותנו. אל תישארו מאחור! פנו עוד היום לייעוץ קידום אתרים וביחד נתקדם.