שיווק ופרסום ברשת

הפייסבוק הוא אחת מזירות הפרסום היעילות ביותר שקיימות כיום וחשוב מאוד שתהיו חלק מזה

בין אם יש לכם עסק שכונתי קטן ובין אם מדובר בעסק שמגלגל מיליונים בחודש, אתם חייבים נוכחות בפייסבוק! כדי שעמוד פייסבוק יהיה מצליח ויביא להגדלת המכירות שלכם, עליכם לנהל אותו בצורה מקצועית. זה אומר שכדאי להפקיד את הניהול שלו בידי אנשים שיודעים דבר או שניים על קידום בפייסבוק. מרגישים שאין לכם מספיק ידע וכלים לכך? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. צוות BGO מדיה עוסק בניהול וקידום עמודי פייסבוק עיסקיים מתוך גישה ייחודית שמביאה תוצאות. נשמח לצעוד איתכם יד ביד בדרך לכבוש את הרשת החברתית!

קידום ממומן בפייסבוק

כשאתם מגוללים את הפיד שלכם יופיעו בדר"כ, לצד הפעילות של החברים שלכם, גם פרסומות של עסקים כאלו ואחרים. הפרסומות האלו הן קידום ממומן שהשקיעו עסקים על מנת להגיע אל כמה שיותר לקוחות פוטנציאלים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא מספיק "להכניס כרטיס אשראי" ולצפות שהרווחים יעלו באופן אוטומטי. קידום ממומן בפייסבוק הוא תורה שלמה של פילוח קהל היעד, יצירת מודעות מדויקות, קביעת תקציב נכון ויצירת תוכן שיווקי שיביא לקוחות. זהו קידום שיכול להיות אפקטיבי במיוחד כל עוד מקפידים לעשות אותו בצורה מקצועית.

למה כדאי להשקיע בקידום בפייסבוק?

"היום כולם בפייסבוק" הוא משפט ששמעתם וודאי לא פעם. הנתונים היבשים מצביעים על כך שרק במדינת ישראל ישנם למעלה מארבעה מיליון משתמשים פעילים בפייסבוק. זה אומר שבין כל המיליונים האלו כנראה שנמצאים הרבה מאוד לקוחות פוטנציאלים שלכם ולכן השקעה בקידום בפייסבוק היא כדאית ומשתלמת במיוחד. בנוסף לכך שתדמית העסק והמותג שלכם יתחזקו, זה יתרום גם לתוצאות החיפוש בגוגל ויסייע לעסק שלכם להתקדם גם במנוע החיפוש החזק בעולם.

עלויות קידום בפייסבוק

כמו פרסום מכל סוג אחר, גם פרסום בפייסבוק כרוך בעלויות. גובה העלויות משתנה בהתאם לשירותים אותם תצטרכו ותלוי בכמות הקמפיינים הממומנים שתעשו ובגובה התשלום שחברת הפרסום תגבה מכם. כדאי לזכור שגם אם נדמה לכם שמדובר בעלויות גבוהות, פרסום בפייסבוק נחשב ליעיל ואפקטיבי ויכול להחליף פרסומים בערוצים אחרים. מסיבה זו העלויות בהחלט יכולות להשתלם לכם ולתרום לרווחת העסק.