כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט

יצא לכם להיתקל במשפט "התוכן הוא המלך"? יש שיגידו שמדובר בקלישאה, יש שישבעו שזוהי גישה מנצחת שמביאה תוצאות

ויש שיגידו שמדובר במהומה רבה על לא מאומה. כך או אחרת, רוב מי שעוסק בתחום של קידום אתרי אינטרנט מבין את החשיבות הגדולה של תוכן איכותי. מלך או לא מלך, אנחנו לא מתווכחים. אנחנו גם לא באים להמליך או להוריד אף אחד, אבל אנחנו כן מסכימים שלתוכן יש תפקיד מרכזי בהצלחה או בכישלון של שיווק באינטרנט. נשמח לעזור לכם במשימה של כתיבת תוכן איכותי לאתרים ולתרום מהידע והניסיון שלנו להצלחתכם.

תוכן שיווקי לעסקים

כמו כל דבר אחר, גם גישות שיווקיות משתנות ומתפתחות לאורך השנים. אם פעם היה נהוג לכתוב תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט בדרך מסוימת, שכוללת מסרים קצרים שדוחפים ומעודדים קנייה, היום הדברים הם מעט שונים. "אוהבים נקניקיות?" (משפט קאלט שנכנס לחיינו בתכנית "ארץ נהדרת" מבטא היטב את הגישה שהייתה נהוגה בעבר).  היום ברור לכל שתוכן צריך להיות קודם כל מעניין ושיגרום לאנשים לקרוא אותו. משם הדרך לכיסו של הלקוח היא קצרה וקלה יותר. הגולשים חכמים ובטח שהם לא נמצאים בכיס שלנו באופן אוטומטי. אם התוכן לא יהיה מעניין ואם הוא לא ידבר אליהם וימשוך אותם, הם לא יישארו באתר.

כתיבת תוכן לקידום מאמרים

קידום אתרים, הלוא הוא SEO הוא תורה שלמה שעוסקת בשלל פעולות שעלינו לבצע כדי לדאוג שהאתר שלנו יופיע כמה שיותר גבוה בשורות החיפוש בגוגל (או במנועי חיפוש אחרים). העלאת תוכן לאתר היא בין הפעולות הכלולות בזה ויש שיגידו שזה החלק החשוב ביותר במשימה של קידום אתרים. גם אם אתם מכירים את העסק שלכם הכי טוב בעולם, וגם אם אתם יודעים לכתוב ממש סבבה, חשוב להבין שכתיבת תוכן לקידום אתרים אינה דומה בדבר לכתיבת תוכן למטרות אחרות. ישנם כללים וחוקים שיש להקפיד עליהם כדי שהתוכן ישיג את המטרה של דחיפת האתר למעלה. כמובן שגם במקרה הזה חובה להקפיד על תוכן איכותי ומעניין, כזה שיגרום לאנשים לרצות לקרוא אותו. גוגל, בדיוק כמו הגולשים, אינו פרייאר ולא יקדם אתרים שיש בהם תוכן פשוט וסתמי. למילים יש ערך רב ועלינו להתייחס אליהן בהתאם.

תוכן איכותי לאתרי אינטרנט

אחרי שהבהרנו את החשיבות של תוכן איכותי ומעניין באתר שלכם, אנחנו מאמינים שאתם מבינים שזה לא משהו שניתן לזלזל בו או לכתוב אותו "על הדרך". בדיוק כמו שאתם משקיעים במערך השיווק, הנהלת החשבונות, הרווחה או כל תחום אחר בעסק שלכם, כך עליכם להשקיע בתוכן שייכנס לאתר האינטרנט שלכם. מרגישים שאין לכם את הכלים לעשות את זה בצורה מקצועית ומדויקת? אנחנו כאן בדיוק בשביל זה. צוות הכותבים של BGO מדיה בעל ניסיון רב בכתיבת תוכן שיווקי לאתרים מתחומים שונים תוך הקפדה על כל מה שצריך כדי שהתוכן "יעשה את העבודה".