ניהול דפים עסקיים בפייסבוק

מה הבעיה? כולה להעלות כמה תמונות ולכתוב פוסט, נכניס גם כרטיס אשראי ונממן את הפוסט וככה הוא יגיע לכמה שיותר אנשים...

אפשר לתת את זה לילדה שלנו, היא גם ככה כל היום בפייסבוק והיא יודעת מה הולך שם.  אז זהו, שיש עם זה בעיה. הדף העסקי שלכם בפייסבוק הוא כרטיס הביקור שלכם, הוא יצור את התדמית לעסק שלכם והוא גם ישפיע על הצלחתו ועל הרווחים שלו. אל תקלו ראש בהשפעה שלו וכמו שלא הייתם חושבים לתת לילד שלכם לטפל לכם בדוחו"ת העסקיים, כך גם אל תחסכו בניהול עמוד הפייסבוק העסקי שלכם. פרסום בפייסבוק הוא תורה שלמה ולמרות שמדובר בדבר חדש יחסית, זהו תחום שיש להשאיר למקצוענים בלבד. יש כללים, חוקים, טכניקות ושיטות שיכולות להפוך את העמוד שלכם למצליח ולגרום לעסק שלכם להמריא למעלה.

ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק

בתקופה האחרונה פייסבוק צועדת לעבר מגמה ברורה לפיה רק עסקים שישקיעו בפרסום ממומן יזכו לחשיפה גדולה ברשת החברתית. אז לא, לא מספיק להכניס כרטיס אשראי ולממן את הפוסט ויש דברים ברורים שצריך לעשות כדי שהקמפיין הממומן ישיג את מטרותיו. צריך לפלח את קהל היעד בצורה המדויקת ביותר, צריך לשים את התקציב הנכון, צריך לבחור את המבנה הראוי ביותר לפוסט ובאופן כללי צריך לפעול בצורה מקצועית כדי שהדברים יעבדו. נשמח לצעוד אתכם יד ביד וליצור יחדיו קמפיינים ממומנים שיביאו לעסק שלכם לקוחות פוטנציאלים רבים ככל הניתן.

כתיבת פוסטים לעמודים עסקיים

לתוכן יש תפקיד מרכזי בניהול עמוד פייסבוק וכדי שהמסרים שלכם יגיעו אל האנשים הנכונים ויגדילו את המכירות שלכם, עליכם להיות מנוסחים כהלכה. במקרה הזה אין מקום לחובבנות ויש להקפיד על הכללים הברורים לכתיבת פוסטים לעמודים עסקיים. גם אם נדמה לכם שאתם מכירים את העסק שלכם הכי טוב ואפילו אם אתם ממש טובים בכתיבה, לעתים זה לא יספיק. כדי להצליח להגשים את המטרות שלשמן הוקם העמוד העסקי על הפוסטים להיות כתובים בצורה שיווקית, מקצועית ומדויקת. השאירו את התחום למקצוענים וראו איך התוצאות לא מאחרות להגיע.

ניהול עמוד פייסבוק מחיר

שוק הפרסום בפייסבוק הוא פרוץ במיוחד ואין מחיר אחיד לניהול עמוד פייסבוק. המחיר תלוי בכמות הפוסטים שייכתבו בו, בכמות הקמפיינים הממומנים שיבוצעו, בהפקת תוכן מגוון (סרטונים, גיפים, שימוש בפוטושופ) ובדברים נוספים. אנחנו ב-BGO מדיה מאמינים כי לכל עסק יש צרכים אחרים ולכן אנחנו מציעים חבילות פרסום בהתאמה אישית. נבחן ביחד איתכם את הצרכים, המטרות והתקציב העומד לרשותכם ונתכנן חבילה אפקטיבית שמותאמת אליהם.