פרסום במדיה החברתית

פרסום במדיה את/ה מכירים מישהו שאין לו פייסבוק?

האמת היא שבשנים האחרונות ממש קשה לאתר אנשים בלי פייסבוק וכן, אנחנו מתכוונים אפילו לסבים ולסבתות שמחזיקים בחשבונות מכובדים ופעילים במיוחד. אבל פרסום במדיה החברתית לא נוגע רק לפייסבוק והוא כולל בתוכו רשתות נוספות כמו: אינסטאגרם, טוויטר, לינקדאין, גוגל פלוס ועוד. המדיה החברתית תופסת חלק כל-כך גדול ומשמעותי בחיינו ועסק שלא ישכיל לפרסם בה יישאר הרחק מאחור. כל קהלי היעד נמצאים במדיה החברתית ולכן מדובר בפרסום שמתאים לכולם. למרות שזה נראה פשוט לכאורה ("מה הבעיה הכנסתי כרטיס אשראי והפוסט שלי הגיע למלא אנשים") חשוב להבין שפרסום במדיה החברתית דורש מיומנויות, ידע וכלים מקצועיים במיוחד. רק כך ניתן יהיה לוודא שהכסף שלכם מושקע באופן נכון ושהוא באמת משיג תוצאות.

קידום אורגני בפייסבוק

אם יצא לכם לשמוע על כל השינויים שעורכת פייסבוק בחלוקת עמוד הפיד, אתם וודאי מבינים שאתגרי הפרסום ברשת נהיו גדולים יותר. עמודים עסקיים נתקלים במכשולים רבים בדרך להפצת התכנים והמסרים שלכם באופן אורגני, וישנו צורך מהותי בהשקעת תקציב פרסום לפייסבוק. נכון שהדבר מעט מתסכל (בעיקר מהסיבה שפעם זה לא היה כך ) אבל אחרי שתבינו את זה תראו שאפשר להגיע לתוצאות נהדרות. פייסבוק מאפשרת לפלח קהלים עד לרזולוציות נמוכות ביותר, מה שמאפשר לתוכן שלכם להגיע בדיוק למי שאתם מעוניינים שהוא יגיע. פרסום בפייסבוק נחשב ליעיל במיוחד ומסייע לעסקים לצמוח ולהגדיל את מחזור הרווחים שלכם, כל עוד מקפידים לעשות זאת בצורה מקצועית.

פרסום באינסטגרם

אם בעבר פייסבוק הייתה השולטת הבלעדית בתחום המדיה החברתית הרי שהמונופול שלה לחלוטין נעלם. זה לא שהיא לא משמעותית יותר כמו שרשתות חברתיות אחרות קיבלו כוח גדול כאשר המרכזית שבהן היא רשת האינסטגרם. הצמיחה שלה בתקופה האחרונה היא מעוררת התפעלות ונדמה כי היא מהווה עבור רבים אלטרנטיבה לפייסבוק. זה אומר שבתור בעלי עסקים אתם חייבים להיות נוכחים גם שם הן בפרסום אורגני והן בפרסום ממומן. בדיוק כמו בפייסבוק, גם שם נחשב הפרסום ליעיל ולכזה שיכול להשיג תוצאות יפות במיוחד.

שיווק דיגיטלי

אי אפשר לדבר על שיווק דיגיטלי או על שיווק באינטרנט מבלי לדבר על פרסום במדיה החברתית. נתח גדול במיוחד מתקציביהם של חברות ועסקים מושקע ברשתות החברתיות (בנוסף לפרסום בגוגל) ונדמה כי עסק שלא ישקיע גם שם יתקשה לשרוד. הנוכחות ברשתות החברתיות היא חשובה מאוד וגם אם לא מדובר בלידים ישירים ומיידים שמגיעים מהפרסום, הוא משפר את תדמית העסקים ומחזק אותם.